Twitter Facebook

Tankcontainer Tamir

İsmet Yılmaz Lojistik, Dilovası Bölgesinde 10.000m2 alan üstünde Kurduğu lojistik tesisinde Tankcontainer tamir ve onarımı için özel bir bakım Atölyesi kuran ismet yılmaz Lojistik. Yurt dışında eğitim aldırdığı uzman Personelleri ile Tankcontainer lerin onarım, bakım ve revize işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Konteynır Isıtma

İsmet Yılmaz Lojistik, Dilovası Bölgesindeki, Lojistik Merkezine kurduğu Buhar ve sıcak su üniteleri ile Tankcontainer ve Karayolu tankeri ısıtma hizmeti vermektedir. Mevsimsel değişikliklere bağlı olarak sıvı Kimyasal maddelerin olumsuz hava koşulları ve ürün özelliklerinden dolayı akışkanlıklarını zaman içerisinde kaybeden maddelerin yeniden kazanımını sağlamak amacıyla son teknoloji, Eğitimli ekip ve ekipmanlar ile yüksek kalite standartlarında buhar ve sıcak su ile ısıtma hizmeti sunmaktadır. Aynı anda 4 tank conteynırın ısıtılabildiği tesisimizde 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir. 

Depolama

İsmet Yılmaz Lojistik, Müşterilerinin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir. Dilovası Bölgesinde 5,000 m2 açık 2,000 m2 kapalı depolarında gümrüksüz depolama hizmeti vermektedir. İsmet Yılmaz Lojistik, açık Depola alanında Dolu- Boş, Box, Tank, Flexi, container depolama Kapalı Depolama alınanında Kimyasal ve diğer ürün Guruplarına depolama hizmeti sunmaktadır. Tüm Bu hizmetlerle birlikte müşterilerine eş zamanlı Envanter yönetimi ve stok takip yönetimi sunmaktadır.

Elleçleme

İsmet Yılmaz Lojistik, müşterilerine tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmayı, sürecin her noktasında müşterilerinin daha etkin ve verimli olmalarını sağlamayı prensip hedeflemektedir. Bu amaçla gümrüksüz olarak, kapalı veya açık alanlarda Fıçılama IBC' leme Etiketleme ambalajlama gibi Özel elleçleme hizmetleri sunmaktadır.

Top