Twitter Facebook

Karayolu

"İsmet Yılmaz Lojistik", AB normlarına sahip öz mal filosu ile Türkiye ve Avrupa, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri arasında, Likit Kimyasal medde ve Likit Gıda Uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir.

Filosunun tamımı ADR'li Çekici ve Tankerlerden oluşan İsmet Yılmaz Lojistik, Müşterilerin ürün yelpazesine göre, 25,000 LT – 28,000 LT- 38,000 LT ye kadar Paslanmaz çelik ADR'li Tanker ile Uluslararası karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Bunlara ilave olara, IMO0-IMO1-IMO2 Normlarındaki 20'lik standart ve 7'15 - 7'82'likpaslanmaz çelik, izolasyonlu elektrik ve buhar ısıtmalı İso Tankcontainer ile ürüne özel Uluslararası karayolu taşıma hizmetleri sunmaktadır.

İsmet Yılmaz Lojistik Yaş ortalamaları 1,5 olan ve tümü Euro 4- Euro 5 standartlarında çevre dostu araçlar günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir ve size yükünüzü nakliyesinin her aşamasında izleme imkânı şeffaflık sunar.

Uluslararası Taşımacılık İsmet Yılmaz Lojistik, Uluslararası Taşımacılık hizmetlerinde Avrupa standartlarına C2 Yetki belgesine kayıtlı 100 birimlik araçları ile Avrupa, Ortadoğu, Balkan, CIS Ülkerleri hattında de komple olarak Likit (dökme) ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti vermektedir. Tüm araçlarında tehlikeli madde taşımacılığına uygun belge (ADR) ve donanım bulunmasına ek olarak; tamamı CMR sigorta kapsamında gerçekleştirilen seferlerin sürücülerinin hepsi tehlikeli madde taşımacılığı sertifikasına sahiptir. Tehlikeli Kimyasal Madde taşımacılığında Uzmanlaşmış olan İsmet Yılmaz Lojistik, Uluslararası, Karayolu, Denizyolu, Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

Yurt İçi

İsmet Lojistik, Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye Likit, Tehlikeli ve Tehlikesiz kimyasal taşıma ve likit Gıda taşımalarında uzmanlaşmış kadrosu ile müşteriline hizmet sunmaktadır. İsmet Yılmaz Lojistik taşımacılık stratejisi; müşterilerinin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. İsmet Yılmaz Lojistik, Konusunda Uzaman Eğitimli personeli ve modern özmal filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar. Ürünlerin özelliğine göre Doğru araç ve ekipmanlar ile organizasyonlar yapan İsmet Yılmaz Lojistik, Proje bazlı ve sefer bazlı özel uzmanlık gerektiren taşımları gerçekleştirmektedir.

Likit Kimyasal

İsmet Yılmaz Lojistik, Filosunda bulunan Tamamı ADR li araçlar ile Yerel ve Uluslararası Mevzuatlar çerçevesinde Tehklikeli ve tehlikesiz Kimysal taşamalarda sektörünün önde gelen firmalarındandır. Farklı ekipiman özellikleri ile Melzeye en uygun taşma yöntemleri ile Uluslasarsı Karayolu, Denizyolu Denimyolu taşmaları yapmaktadır.

Likit Kimyasal Taşıma Ekipmanları

18,000 LT ile 38,000 LT arasında tamamı 316 L paslanmaz Çelik Kara tankerler.

21,000 LT – 36,000 Lt kadar İso Tankcontainer ( Karayolu, Demiryolu , Denizyolu)

Flex Tank ( Karayolu, Demiryolu , Denizyolu) Likit Gıda

İsmet Yılmaz Filo'sunda Likit Gıda taşıması için özel üretilmiş ekipmanlar ile likit gıda taşıması yapmaktadır. Yurt içi, Karayolu ihracat ve ithalat taşımlarının yanı sıra Proje bazlı gıda taşımacılığı hizmetleri sınmaktadır. Tamamı uluslar arası standartlara göre sertifikalı olan araçlar ile en doğru araç ile en efektif taşıma metotları ile müşterilerini fayda maliyeti sağlayacak, alternatif taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Top